פורום המנהלים של ישראל
כל המנהלים של ישראל באתר אחד
לפי שם   
לפי חברה   
לפי תפקיד   
חדש! חדש! חדש!
אתר ייחודי למנהלים בישראל.


אתר המנהלים של ישראל עלה לאוויר! חדש!


פורום מנהלים הוא הבמה החדשה של המנהלים בישראל.
שני סוגים של אנשים
ישנם שני סוגים של אנשים: המתמקחים והמעניקנים.
אינטואיציה עסקית
מהי אינטואיציה עסקית ומה הופך מנכ"ל למצליח?
ניהול לוז ומשימות
איך לנהל את הזמן בצורה האפקטיבית ביותר?

אודות פורום מנהלים

הזהות הוירטואלית שלנו הופכת חשובה יותר ויותר ככל שהטכנולוגיה מתקדמת. לכל אדם יש זהות אשר טבועה בעולם הוירטואלי וכל ידיעה, קישור, אזכור הנושא את שמו של האדם נמצא בעולם הוירטואלי לאורך שנים לרוב, מבלי שתהיה לנו האפשרות לשלוט בתוכן הנמצא בה.

כיום, לפני כל מפגש עסקי או פרטי עם אדם אנחנו נוטים יותר ויותר לברר אודותיו בעולם הוירטואלי ולחפש מידע רב ככל הניתן לפני המפגש או אחריו ולעיתים המידע המצוי בעולם האינטרנט יהיה זה שיכריע את עתיד ההתקשרות עם אותו אדם.

בשנים האחרונות ישנה עלייה במודעות למיתוג וירטואלי ולטיפול במידע המופיע באינטרנט אודות אנשים הן בעולם העסקי והן בעולם הפרטי, ולא מעט אנשים מוצאים שהתוצאות במנועי החיפוש בחיפוש אחר שמם המלא מניב חיבור לקישורים שאינם מחמיאים, כגון פסקי דין, תמונות ישנות, תגובות בפורומים, פרופילים באתרים חברתיים, קישורים ישנים מידי ולא רלוונטיים, או קישורים אודות שמות זהים שלא ניתן להבין אם הם קשורים לאדם אותו מחפשים.

פורום מנהלים מקים בעבורך, המנהל, דף וירטואלי מכובד המכיל את כל המידע אותו אתה בוחר להציג, דרך תמונה ייצוגית ועדכנית, הארגון בו אתה מנהל, תפקידך בארגון, רקע כללי, מידע עדכני אודות ניסיונך העסקי, השכלה, שירות צבאי, מאמרים שכתבת וכו, ובכך להציג לכל מאן דבעי מידע עדכני אודותיך.

בעולם בו אנחנו תרים אחר מידע לפני כל החלטה, חשוב להציג בכל זירה של חיפוש את המידע שאתה בוחר להציג ולא מידע שמנוע החיפוש בוחר להציג עבורך. דף מנהל הוא הדף שמייצג אותך, בדרך שאתה בוחר, במקום הדרך שנבחרה עבורך.

השירות כרוך בתשלום סמלי, אך ערכו עצום, שכן זהו כרטיס הביקור שלך ותעודת הזהות שלך.